StrainS WaR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
StrainS WaR

Irklar artık savaş içinde! İnsanlar, Büyücüler, Barbarlar, Elfler, Yaratıklar, Asassian'lar ve daha bir çok ırk artık korkusuzca yer yüzündeler . Ve galip gelmek için acımasızca savaşıyorlar . Sende ırkını seçip savaşa dahil ol ! Sakın ölme !

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Düzlükte bir gün

4 posters
YazarMesaj
Thrandail Carnésir
High Elf | Adalet Tanrısı
Thrandail Carnésir

Doğum tarihi : 27/06/95

Düzlükte bir gün Empty
MesajKonu: Düzlükte bir gün   Düzlükte bir gün EmptyC.tesi Nis. 18, 2009 7:01 pm

Öylesine uzanıyordu.Mavi,bulutlu gökyüzünü seyrediyordu.Kendini yalnız hissediyordu.Pek mutlu değildi ama çok da kötü durumda da değildi.Başından geçenleri birkez daha yaşıyordu adeta.Atını kaybettiği gün,yurdundan ayrıldığı gün ve daha pek çoğu.Hepsini yazmıştı parşömenlere.Ama çantasını kaybetmişti.Audax ise kınındaydı.Kalktı ve Audax'ı kınından çekti.Kılıç güneşte parlıyordu.Uzun savaşlardan çıkmıştı bu kılıç.Ama bu bilenemeyeceği anlamına gelmezdi.Oradan düz bir taşa aldı ve kılıcını bilemeye başladı.Pek eğlenceliydi ona göre.Yalnızlıktan hoşlanmazdı.Etrafında birileri var mı diye bakındı.İçinde hâlâ bir umut vardı.Burada yalnız olmadığını biliyordu.

NoT: Anlaşmalıdır,günümüzden de öncedir.
Hérion Célébrindal
Dark Elf | Vampir | Yeniden Doğuşun Tanrısı
Hérion Célébrindal

Kişi sayfası
Güç:
Düzlükte bir gün Left_bar_bleue160/160Düzlükte bir gün Empty_bar_bleue  (160/160)
Sağlık/Hp:
Düzlükte bir gün Left_bar_bleue200/200Düzlükte bir gün Empty_bar_bleue  (200/200)

Düzlükte bir gün Empty
MesajKonu: Geri: Düzlükte bir gün   Düzlükte bir gün EmptyPerş. Nis. 23, 2009 8:55 pm

Hérion daha önceden görmediği bir yere cisimlenmişti. Ölülerin dünyasından çıktığında bilmediği yerlere geliyordu fakat bu seferki biraz daha yakın geliyordu. O sırada bir kayanın yanında kılıcını biliyen elfi gördü. Meraklı bakışlar ile yanına doğru yürümeye başladı. Adımları yavaş olmasına karşın çok sıktı. Yavaş yavaş yürüyorken aynı andada adamı iyice inceliyordu. Kılıcını bilemesini ilzerken meraklı bir şekilde bakıyordu. Kayaların arasından geçerken aklında farklı düşünceler geziniyordu. Palaları aklına takılmıştı, palalarını daha önce birkaçkez demirciye bilettirmiş olsada üzerinden uzun zaman geçmişti. Tekrar bilendiği takdirde daha keskin olacağını biliyordu. Gözleri parlamıştı birden bire, düşüncelerinden sıyrılıp adımlarını hızlandırdı ve karşısındaki adama doğru ilerlemeye başladı. Yakınlaştıkça adamı tanımaya başlamıştı. Daha önceden gördüğü bir yüzdü. Nereden oduğunu hatırlamaya çalışırken dudaklarından birkaç laf dökülmüştü.

"Hey! Daha önce karşılaşmışmıydık?"
Thrandail Carnésir
Thrandail Carnésir

Düzlükte bir gün Empty
MesajKonu: Geri: Düzlükte bir gün   Düzlükte bir gün EmptyPerş. Nis. 23, 2009 9:04 pm

Duyduğu ses üzerine yavaşça kafasını çevirdi.Elindeki taşı attı.Adamı süzüyordu.Daha önce görmemişti.Ama bir elfti.Güzel görünüşü,ilahi duruşu,heybeti ile bunu uyandırmıştı onda.Hafızasını yokluyordu.Aslında adamın cisimlenerek geldiğini,kendisinin bunu sevmediğini,yürümeyi tercih ettiğini düşünmekteydi.Bütün bunlar çabuk oluyordu elbette.Aniden aklına geçmişi geldi.Uzun bir yolculuktan,anılar tünelinden,ölüler arasından gelmişti.Durgunlaşmıştı.Kılıcından tutup ayağa kalktı.Adamı bekletmek istemiyordu.

''Sanmıyorum dostum,ama tanışabiliriz.Ben Thrandail.Uzaklardan geliyorum.Biraz dinlenmek için oturmuştum.Gelmen iyi oldu.Sen kimsin?''
Hérion Célébrindal
Hérion Célébrindal

Kişi sayfası
Güç:
Düzlükte bir gün Left_bar_bleue160/160Düzlükte bir gün Empty_bar_bleue  (160/160)
Sağlık/Hp:
Düzlükte bir gün Left_bar_bleue200/200Düzlükte bir gün Empty_bar_bleue  (200/200)

Düzlükte bir gün Empty
MesajKonu: Geri: Düzlükte bir gün   Düzlükte bir gün EmptyPerş. Nis. 23, 2009 9:15 pm

Karşısındaki adam taşı elinden fırlatmış ve kendine doğru uzunca bakışlar atıyordu. Adamın hallerinden asil bir elf olduğu belli oluyordu fakat yüzü bir yerden tanıdık gelmekteydi. Elfler arasından tanımış olacağını varsayarak aklından bunu sildi ve kılıcından tutarak ayağa kalkan adama dikkatlice baktı. Gözlerinde değişik bir ışıltı vardı, birşeylere duygulanmış gibi görünüyordu. Kısa ve yavaş adımlar ile ilerlemeye devam etti. O sırada adamdan birşeyler duydu.

''Sanmıyorum dostum,ama tanışabiliriz.Ben Thrandail.Uzaklardan geliyorum.Biraz dinlenmek için oturmuştum.Gelmen iyi oldu.Sen kimsin?''

Şaşırmştı, daha önce görüşmediklerine göre nereden tanıyordu acaba. Tanışabilecelerini söylediğinde bu soruya cevap bulabileceğini söyleyerek kafasını biraz salladı. Thrandail' doğru baktı, uzaklardan gelen bir elf... Şaşkınlık üzerine şaşkınlık yaşıyordu Hérion. Etrafına baktığında dinlenilecek bir yer olduğuna hak vermişti. Küçük bir gülümseme atarak cevap verdi.

"Hérion... Sana katılabilirmiyim?"

Biraz dinlenmek kötü olmazdı. Yüzündeki küçük gülümseme ile bir arkadaşlık ortamı yaratmaya çalışıyordu. Thrandail'e kanı ısınmıştı...
Thrandail Carnésir
Thrandail Carnésir

Düzlükte bir gün Empty
MesajKonu: Geri: Düzlükte bir gün   Düzlükte bir gün EmptyPerş. Nis. 23, 2009 9:24 pm

Adamın kötü bir niyeti yoktu ona göre.Olsa olsa ölürdü,kaybedecek neyi vardı ki?Aslında kılıcı vardı.Karısı onu terketmişti,atı kesinlikle ölmüştü,yurdundan uzaktaydı,elf diyarındaydı ama kendini uzak hissediyordu.Kendini bozkırlara,dağlara ait hissediyordu.Ama daha mutsuz ve rahatsız olduğu yerler de vardı.Burası güzeldi,yeşildi.Yaşanacak yerdi doğrusu.

''Tabii,dostum.Yalnızlıktan sıkılmıştım açıkça.Gelmen çok iyi oldu.Nerelerden gelirsin,türün,tarafın nedir?''

''Karanlık'' cevabı alırsa kesinlikle dostça davranacaktı.Barışçıldı.Hérion'un kötü amacı yok gibiydi.Gözleri kalbinin aynasıydı.Gözleri dostça parlıyordu.Ona kanı ısınmıştı.
Hérion Célébrindal
Hérion Célébrindal

Kişi sayfası
Güç:
Sağlık/Hp:

Düzlükte bir gün Empty
MesajKonu: Geri: Düzlükte bir gün   Düzlükte bir gün EmptyPerş. Nis. 23, 2009 10:08 pm

Hérion etrafındaki düzlüğe bakarak iç geçiriyordu, aynı zamanda burayı hatırlamaya çalışıyordu. İçinde bir ürperti vardı ve sürekli Hérion'u rahatsız ediyordu. Hızla çarpan kalbini tutamayacak gibiydi. Neden bu kadar ürtperti ve yorgunluk bastırmıştı anlamıyordu. Kendini bir kayanın üstüne attı ve orada oturarak ayaklarını uzattı. Gökyüzüne bakarken
Thrandail'in söylediklerini duydu.

''Tabii,dostum.Yalnızlıktan sıkılmıştım açıkça.Gelmen çok iyi oldu.Nerelerden gelirsin,türün,tarafın nedir?''

Kafasını gökyüzünden indirip karşısındaki elfe çevirmişti. 'Karanlık' cevabını verirse bir savaş olabileceğini düşünüyordu. Biraz yorgundu fakat canlanmasına sebep olabilecek bir olaydı. Ayrıca ölülerin güçlerini kullanabillmek için bulunamaz bir fırsattı. Iyice düşündükten sonra karar verdi ve ısıldamaya başladı.

"Benim yerin, yurdum yoktur. Dark elf'lerden bir karanlık taraf üyesiyim. Fakat öyle ki karanlık lord'a hiç bir bağlılığım yok!"
Thrandail Carnésir
Thrandail Carnésir

Düzlükte bir gün Empty
MesajKonu: Geri: Düzlükte bir gün   Düzlükte bir gün EmptyPerş. Nis. 23, 2009 10:27 pm

Korktuğu başına gelmişti.Hérion,Karanlık taraftaydı.

''Niye Karanlık?Aydınlık,kurtuluşun olabilir.Daha yararlı işler yapabilirsin...''

Karanlık taraftan vazgeçmeyeceği belliydi,ama o yine de şansını denemek istiyordu.Belki olumlu sonuç alırdı,ama 15 dk önce tanıştığı birinin düşüncelerini kimse benimsemez,ciddiye almazdı.Ama yılmayacaktı.

''...Ve emin ol,daha sıkı bağlar var.Hayatım boyunca pek çok kişi tanıdım.Dolayısıyı ile görmüş biriyim.Karanlığın içinde de,karşısında da bulundum.Eğer Karanlık'ın sözüne güvenirsen herşeyi kaybedersin.Bu,sadece öğrendiklerimin birkaçı.Cüce ırkı,içinde hiç karanlık bulundurmaz.Bundandır ki,Drow'ları güneye sürebilmişlerdir.Gel,bırak karanlığı dostum''

''Dostum.'' Bu sözü samimi şekilde söylemişti.Hérion'un onu anlamasını,birlikte aynı yolda ilerlemeyi diliyordu.
Hérion Célébrindal
Hérion Célébrindal

Kişi sayfası
Güç:
Sağlık/Hp:

Düzlükte bir gün Empty
MesajKonu: Geri: Düzlükte bir gün   Düzlükte bir gün EmptyC.tesi Nis. 25, 2009 10:46 am

''Niye Karanlık?Aydınlık,kurtuluşun olabilir.Daha yararlı işler yapabilirsin...''

Hérion Thrandail'in bu sözlerine şaşırmıştı, nereden kurtuluşu olabilirdi? Bİraz düşünsede aklında herhangi birşey yoktu daha yararlı işler yapabilirdi fakat bunu istemiyordu. Hérion tam birşeyler söyleyecek ti ki Thrandail'in söylediklerini işitti.

''...Ve emin ol,daha sıkı bağlar var.Hayatım boyunca pek çok kişi tanıdım.Dolayısıyı ile görmüş biriyim.Karanlığın içinde de,karşısında da bulundum.Eğer Karanlık'ın sözüne güvenirsen herşeyi kaybedersin.Bu,sadece öğrendiklerimin birkaçı.Cüce ırkı,içinde hiç karanlık bulundurmaz.Bundandır ki,Drow'ları güneye sürebilmişlerdir.Gel,bırak karanlığı dostum"

Dostum derken oldukça samimi bir sesi vardı, fakat karanlık taraftan vazgeçemezdi. Bir Dark Elf olarak karanlık tarafın başlarında yer almalıydı. Fakat Hérion'un bir amacı vardı, bu amaca göre aydınlık tarafta sayılabilirdi. Karanlık tarafı birbirine katacak bir amaçtı çünki bu. Henüz tanıştığı birine bu amacını söyleyemezdi fakat bazı ipuçları verebilirdi. Kafasını hafifçe sallayarak Thrandail'e döndü ve birşeyler fısıldamaya başladı.

" Dediğim gibi karanlık tarafın lorduna hiç bir sadakatim yok, fakat Aydınlık tarafta bir Dark Elf için hoş olmaz... "
Thrandail Carnésir
Thrandail Carnésir

Düzlükte bir gün Empty
MesajKonu: Geri: Düzlükte bir gün   Düzlükte bir gün EmptyC.tesi Nis. 25, 2009 8:28 pm

Mantıklı düşünmeliydi.Hayatının hatası,ağzında olabilirdi.Bu yüzden dikkatli olmalıydı.Söylediklerine göre,Karanlık,onun hayatı olmuştu artık.Vazgeçiremeyeceği hakkında tahminleri doğruydu.Herkesi,aydınlığa yaklaştırmayı denemişi.Hayatının amacı buydu.Hérion'un tepkisinden daha kötülerini görmüştü.İçi rahattı,ama biraz da korkuyordu sanki.Daha kötü bir tepkiyi,ölümü bekliyordu Hérion'dan.Öfkelenmiş gibi değildi.Sözlerini düşünüyordu.

''Amacın,Aydınlık'a geçmek değil,Karanlık Lord'a bağlılığın yok.Bu durumda sen...''

Son sözleri olabilirdi.Audax'ı eline almamıştı.Almazdı da.Adalete güvenirdi.Hérion'un ona bir şans vereceğini diliyordu.Bu yüzden Adalet Tanrısı'ydı.Kimseyi öldürmeden önce kılıcına el sürdürtmeden öldürmemişti.

''...-bağışla ama- Karanlık Lord olmak istiyorsun sanki.''
Hérion Célébrindal
Hérion Célébrindal

Kişi sayfası
Güç:
Sağlık/Hp:

Düzlükte bir gün Empty
MesajKonu: Geri: Düzlükte bir gün   Düzlükte bir gün EmptyC.tesi Nis. 25, 2009 11:47 pm

''Amacın,Aydınlık'a geçmek değil,Karanlık Lord'a bağlılığın yok.Bu durumda sen...''

Karşıdan bir düşünceye bakıldığında, Karanlık Lord'a bağlılığı olmayan birini aydınlık taraftan olmasını düşünmek normaldi. Fakat tavırlarından sanki birşeyler olduğunu anlamıştı. Gözlerinin içinde çok dikkatli olduğu anlaşılıyordu. Birşey mi bekliyordu, yada bu bir tuzak mıydı bilemiyordu Hérion. Etrafını dikkatlice inceledi ve elf kulaklarını tamamen açarak etraftaki sesleri dinledi. Etrafta biri olmadığını anladığında rahatlamıştı. Karşısındakine biraz da olsa güvenmeye başlamıştı. Az önceki samimi sesi kanının ısınmasına sebep olmuştu. Bu sırada Thrandail'in söylediklerini duydu.

''...-bağışla ama- Karanlık Lord olmak istiyorsun sanki.''

Karanlık Lord olmak istemiyordu, Lord ağır bir sıfattı. Fakat isteği karanlık lord'u düşürmekti. Yerine başka biri geçirerek ona sadakatini sunabilirdi. Fakat aklında başka bir şey daha vardı. Zor ama olabilecek bir düşünceydi. Dünyadaki Karanlık ve Aydınlık kavramanı kaldırmak istiyordu. Sadece karanlık taraf olucaktı, ırk içinde savaşlar değil; ırkların birbiriyle savaşmasıydı isteği. Kendi ırkına olan bir sempatisi olsada diğer ırklardan hiç haz etmezdi. Yakınındaki bir kayanın üzerine oturdu ve rahatlamak için arkasındaki ok sepetini, Choleric adındaki yayını ve adven-truest adındaki iki palasını çıkartarak kayanın üzerine koydu. Bir dizini kendine doğru çekerek ellerini üstüne koydu. Kafasını da yerleştirdikten sonra rahatlamıştı. Biraz tebessümle birşeyler söyledi.

" Lord ağır bir sıfattır, ben rahatıma düşkün biri olarak bunu taşıyamam. Fakat Lord kavramına sahip olacak birşey ortalıkta kalmazsa, sadakat edecek biride kalmaz. Yani söylemek istediğim Lord'a bir düşmanlığım olmasına karşın bu düşmanlığı çoğu Aydınlık taraf takipçisine de hissediyorum. Fakat nedendir bilemem senin gibi Aydınlık taraf yandaşına karşı hiç bir kin hissetmiyorum. "
Thrandail Carnésir
Thrandail Carnésir

Düzlükte bir gün Empty
MesajKonu: Geri: Düzlükte bir gün   Düzlükte bir gün EmptyPaz Nis. 26, 2009 2:45 pm

Şaşırmıştı.Hérion,sanki tüm Aydınlık'ı öldürüp,bir tek onu sağ bırakacakmış gibi söylüyordu bunları.Anlayamamıştı.Tekrar düşünüyordu.

" Lord ağır bir
sıfattır, ben rahatıma düşkün biri olarak bunu taşıyamam. Fakat Lord
kavramına sahip olacak birşey ortalıkta kalmazsa, sadakat edecek biride
kalmaz. Yani söylemek istediğim Lord'a bir düşmanlığım olmasına karşın
bu düşmanlığı çoğu Aydınlık taraf takipçisine de hissediyorum. Fakat
nedendir bilemem senin gibi Aydınlık taraf yandaşına karşı hiç bir kin
hissetmiyorum. "

Aklı karışıktı.Kendisine soracaktı.Bu sırada Hérion bir kayaya oturup silahlarını sanki ona göstermek istermiş gibi sergilemişti.Onun eli ise hâlâ Audax'a gitmemişti.Ağzını açıp konuştu.

''Afedersin Hérion ama,söylediklerin çok karışık.Yani,sen şimdi,Karanlık Lord'luğu istemiyorsun,ama Lord'u da sevmiyorsun.Daha doğrusu sadakatin yok.Aydınlık'ı istemiyorsun.Senin amacın nedir?Yeniden açıklar mısın?''
Hérion Célébrindal
Hérion Célébrindal

Kişi sayfası
Güç:
Sağlık/Hp:

Düzlükte bir gün Empty
MesajKonu: Geri: Düzlükte bir gün   Düzlükte bir gün EmptyPaz Nis. 26, 2009 5:55 pm

''Afedersin Hérion ama,söylediklerin çok karışık.Yani,sen şimdi,Karanlık Lord'luğu istemiyorsun,ama Lord'u da sevmiyorsun.Daha doğrusu sadakatin yok.Aydınlık'ı istemiyorsun.Senin amacın nedir?Yeniden açıklar mısın?''

Hérion Thrandail'in anlamamasına şaşmamıştı, çünkü çok karışık bir şekilde anlatmıştı ve anlatımına doğru yerden girmemişti. Hérion kayadan kalktı ve kayanın üzerine çıkarak silahlarını teker teker toparlayarak yerlerine yerleştirdi. Kayanın üzerine çıktı ve Thrandail'e bakarak birşeyler sölyedi.

"Benim amacım dünya'daki tüm ırkları katlederek tek bir elf topluluğu kurmak. Ölümsüz topraklar olarak bilinecek sadece ölümsüz elflerin yaşadığı bir yer. Hiç savaş olmayacak bir elf topluluğu. Karanlık veya Aydınlık ayrımının olmayacağı bir yer. Fakat karanlık lord'un elflere hiç saygı göstermemesi canımı sıkıyor, kendisinin bir elf olduğunu bilsemde öldürmek istediğim tek elf o... Onu öldüreceğim!"
Thrandail Carnésir
Thrandail Carnésir

Düzlükte bir gün Empty
MesajKonu: Geri: Düzlükte bir gün   Düzlükte bir gün EmptyPaz Nis. 26, 2009 6:04 pm

Tüm ırkları katletmek.Bu söz canını sıkmıştı.Valfar,Cüce dostları,Lord'u,kaldığı handaki insan ırkı... Ölülerini görmek onu üzerdi.Ama bir söz kaldı son olarak aklında.''Ölümsüz..''
Bu,imkansızdı.Ama yaşlılar,ölülerin kendi diyarlarına gittiklerini söylerdi.Peki,eğer bu doğruysa,Hérion bunu nereden biliyordu?Saçmalıyor,ya da dalga geçiyor olmalıydı.

''Hérion,biraz önce ölümsüzlükten söz ettin.Yaşlılar,ölü ruhların ölümsüz diyara gittiğini söylerdi.İnandığımdan değil,ama sen bunları nereden çıkardın?''
Hérion Célébrindal
Hérion Célébrindal

Kişi sayfası
Güç:
Sağlık/Hp:

Düzlükte bir gün Empty
MesajKonu: Geri: Düzlükte bir gün   Düzlükte bir gün EmptyPaz Nis. 26, 2009 6:34 pm

"Hérion,biraz önce ölümsüzlükten söz ettin.Yaşlılar,ölü ruhların ölümsüz diyara gittiğini söylerdi.İnandığımdan değil,ama sen bunları nereden çıkardın?"

Hérion kayanın üzerinde dururken bacaklarından başlayan bir mavi duman yükselmeye başlamıştı. Ortalıktan kayboluyordu, bu kayboluş ölülerin dünyasına geçişti. Ortalıktan kollarına kadar her yeri kaybolmuştu ve geriye kalan bölgeleri mavimsi bir ışık ile kaplıydı. Hemen hazırlandı ve birşeyler söyledi.

"Elf'lerin vücutları bir yara almadıkça yıpranmaz. Ruhları yaşlanmaya devam etse bile vücutları her zaman aynı kalır. "

Bunları söyledikten sonra artık tamamen ortalıktan kaybolmuştu, mavi duman içerisinde ortalıktan silinmişti.
Glorfindel L. Ancalimë
Assas Lord | Yıkım & Fırtına Tanrısı | Kurtadam | Admin
Glorfindel L. Ancalimë

Lakap : Lotho

Kişi sayfası
Güç:
Düzlükte bir gün Left_bar_bleue220/220Düzlükte bir gün Empty_bar_bleue  (220/220)
Sağlık/Hp:

Düzlükte bir gün Empty
MesajKonu: Geri: Düzlükte bir gün   Düzlükte bir gün EmptyPaz Mayıs 10, 2009 11:56 am

Bu zar yok.
Hérion Célébrindal
Hérion Célébrindal

Kişi sayfası
Güç:
Sağlık/Hp:

Düzlükte bir gün Empty
MesajKonu: Geri: Düzlükte bir gün   Düzlükte bir gün EmptyPaz Mayıs 10, 2009 11:57 am

Hérion Célébrindal 1 atış yaptı Saldiri Zari :
2
Glorfindel L. Ancalimë
Glorfindel L. Ancalimë

Kişi sayfası
Güç:
Düzlükte bir gün Left_bar_bleue220/220Düzlükte bir gün Empty_bar_bleue  (220/220)
Sağlık/Hp:

Düzlükte bir gün Empty
MesajKonu: Geri: Düzlükte bir gün   Düzlükte bir gün EmptyPaz Mayıs 10, 2009 11:58 am

sss
Admin
Admin

Kişi sayfası
Güç:
Düzlükte bir gün Left_bar_bleue100/100Düzlükte bir gün Empty_bar_bleue  (100/100)
Sağlık/Hp:
Düzlükte bir gün Left_bar_bleue100/100Düzlükte bir gün Empty_bar_bleue  (100/100)

Düzlükte bir gün Empty
MesajKonu: Geri: Düzlükte bir gün   Düzlükte bir gün EmptyPaz Mayıs 10, 2009 11:58 am

'Glorfindel L. Ancalimë' üyesi bu işi tamamladı : Zar atmak

'Saldiri Zari' : 8, 6, 3, 6, 4, 9
http://strainswar-rp.yetkinforum.com
Glorfindel L. Ancalimë
Glorfindel L. Ancalimë

Kişi sayfası
Güç:
Sağlık/Hp:

Düzlükte bir gün Empty
MesajKonu: Geri: Düzlükte bir gün   Düzlükte bir gün EmptyPaz Mayıs 10, 2009 11:59 am

atış
Admin
Admin

Kişi sayfası
Güç:
Sağlık/Hp:

Düzlükte bir gün Empty
MesajKonu: Geri: Düzlükte bir gün   Düzlükte bir gün EmptyPaz Mayıs 10, 2009 11:59 am

'Glorfindel L. Ancalimë' üyesi bu işi tamamladı : Zar atmak

'Saldiri Zari' : 1
http://strainswar-rp.yetkinforum.com

Düzlükte bir gün
1 sayfadaki 1 sayfası